Калай умыта алам?

Ляззат 20.03.2013

Салематсызба.мен осыдан 6 жыл бурын суйген адамымнан айырылдым.оны озинин дос балдары пышактап кетти мен ол жайлы танертен естидим биреу журегимди жулып алгандай болды каза болатын куни маган сокты сонымен бирге дос баласынын туган кунине баруды отинди бирак мен барган жокпын себеби сол уакытта оган режули едим казир сол ушин катты окинип журмин балким мен барганда бари баскаша боларма еди?оны умыта алмай журмин омирде шын гашык болуды уйреткен адамым сол еди одан кеширимди болуды уйрендим ол омирден отер алдында 2апта бурын мен одан сабили болатынымды билдим екеумиз омирде ен бакытты жандардын бири болып едик 1 айдан кейн уйленуге бел будык бирак сол кездин бари казир тус сиякты отип кетти.ол омирден откен сон озимди ешкашан кеширмейтин кудай кеширмейтин к1на жасадым озимнин кишкентай омиримди озим куттым сабимди алдырттып тастадым ол кезде балалыкпен не истегенимди озим билмей калдым казир али кунге дейн озимди кешира алмай журмин не истейм комектесинизши?мен оны ешкашан умыта алмайтын шыгармын.осы уакытка дейн конилим баскага ауар емес 6жыл бурынгыдай кайтадан гашык болгым келеди бирак коркам бир адам сениминди алдаса содан кейн ешкимге сене алмайды екенсин.онын орнын баса алатын адам жок па сонда?сагындым оны не истейм билмеймин?бар мунымды ишиме жинап шаршадым.ешкимге ештене айта алмайм себеби сенбеймин.комектесинизши оны калай умытамын?калай?

Ляззат, сизге озинизди к!налаланды азайтып, онын олгенине сиз к!нали емес екенин тусину кажет. жалпы жеке кабылдауга барып ишиниздеги бар ауыр ойлардан арылу кажет-денсаулыкка тикелей зияны тиу мумкин.