Мен али мектеп жасындамын.менде айлык белги келмед

айжан 31.08.2013

мен мектеп жасындамын. менде айлык белги келмей койды.сосын гинекологка бардым.сосын ойладым тексериле салайыншы деп.гинеколог маган сен кыз емессин деп айтты.мен осы кунге дейн ешкиммен болып коргеним жок бул калай?жигитим мектеп битиргеннен кейн сени алам дейди мен оган калай айтсам болад.айтсам жигитимнен айырылып калам ба деп ойлайм.анама айтуга коркам.жигитим уйлену туралы айтканда есиме туссе олгим келед.типти озиме кол жумсауга арекеттеримде болды.жигитимди гинекологка апарсам калай болад

Здравствуйте, Айжан!
Попробуйте задать вопрос по-русски. К сожалению, вопросы на казахском языке обычно остаются без ответа, поскольку в нашем городе не зарегистрирован психолог, консультирующий на казахском языке.
Удачи!

Михина Татьяна Юрьевна, психолог Шымкент