Али жигитпен журмегем

Куралай 20.05.2013

салеметсиз бе? жасым 21-де.Пед институтта студентпин Али жигитпен журип кормедим. Мен де баскалар сиякты жигитке гашык болгым келеди. Бирак кездестирер турим жок. Жигиттердин сени суйем деп айткан создерине сене алмаймын. Себеби маган тосекте бирге болайык дейди. Жигитпен араласканда сак журуге тырысам .Маган комектесиниздер.

Салеметсызбе Куралай, сиздын 21 жасыныз ен керемет уакыт емес пе? Кайдан сизге  коркыныш кездескен, жигиттермен сондай сак болганынызга себеп болганы? Ким сизге жигиттер тек кана  уакыт откузу ушин соз айтады деп айтан? Адам адамга сену  керек, сиз де адам тануды солай гана уренесыз. Ал ар адамды корып, ол адамнан тек жаманшылык кутып турсаныз, сол жаманшылыкка жолыгасыз. Озынызге де сену керек, сыз бой жеткен азаматсыз,адамды тану былесыз, енды быринши корген жигит  тосек туралы айтканда,сиз де ол кандай адам екенын тусынесыз гой. Жигиттер де ар турлы болады , сонын арасынан тандау керек. Бырак озинизды де кишкене бос устаныз, сенымге жол берыныз, коркынышты жебыру керек. Алдынызда алы талай жигеттер соз айтады, жасым келды деп озинизды корытпаныз,ол керек емес сизге.

Бекежанова Ботагоз Искракызы, психолог Алматы