Калай умытам

жансая 14.09.2012

салеметсибе!менин жасым 24 те мени мазалайтын умытылмас махаббат турмыс курганмын балапандарым бар. мен оз отбасымды катты жаксы корем жане сыйлайм. Брак оны 7 жыл бойы умыталмай келем.коз алдымнан журегимнен ошер емес.ози ойламауга тырыс сенин куйеуин бар менинде отбасым бар дейди.калай умытам айтынызшы.

Жансая, айткан с!зге пайдасы тимейд!. Сондыктан психологка жеке жумыстану кажет.

Путь
психолога
Как психологу привлекать
клиентов с удовольствием
От автора сайта «Все Психологи»