Оны калай сактап кала алам

Aigerym 01.09.2012

Salamtsyzba! menin atym Aigerim 91 jilgimin Kizilordada turam. men jaksi korgen adamdarimdi kasimda ustap kala almaimin! jakinda bir balamen jurip jatyr em onin burungi kizin ali jaksi koretynyn bildim. meni aldap jurgen siyakty. men oni katty jaksi korem ne istey alam. magan akil aytynizwi. ka kinalip jurm. ewkimmen soleskim kelmi kalgan.

Айгерим, гер с!зд!н ж!г!т!н!з баска кызды жаксы корсе ештене !стемен!з. Оган бакыт т!лен!зде оны босатыныз. Нагыз махаббатынызды алда кездесес!н!з!