Осы сезимди калай тусинем?Комектесиндерши,отинем!

айко 28.02.2013

салематсызба!менин атым Айгерим.Мен баягыда бир жигитпен журдим,сол кезде мени апкем корип калып,журмей калдым.Одан кейин соз салгандар болды,бирак оны умыта алмадым 1жыл болсада.Ал ол баска кызбен журди.биз казир кайтадан табыстык,3ай болды жургенимизге.Апкелерим онымен жургениме карсы,ол жаман бала,акеси сотталган,кедей деп коркытады.Ол кишкентай кезинде тентек болды,сондыктан апкелерим карсы.Ал оган айтсам,мен армияга кетем,ол жакка акеси сотталгандарды алмайды,апкенмен сойлестир дейди,мен жок дейм.Апкеме журмим деп айттым,бирак казирде биргемиз.Жигитим откенде мени алдады,сосын соны мен мойында десем ол мен емес деп мойындамайды,кеширмейм деп айткам,далада кеширмегенинше кетпейм деп турып алды.Мен оны аяп кеттим,дала салкын еди,сосын 5сагаттан кейн айттм оны кеширетнимди.Ол мени суйеди,маган комектеседи,тусинеди,бирак менин сенимим казир баягындай емес,оны жакын досымдай коремин.Оны кимаймын,бирак одан суып кеткендеймин.Неге?Осы сезимди калай тусинем?Мени осы ойлар мазалайды?Шынымды айтсам апкем карсы болгасында бас тарткым келеди одан,нестесем болады? комектесиндерш? отинем?

Озинизди тынданыз, журегинизды не айтып тур? Болашакта сиз ким боласыныз, кандай жумыс истегиниз келеди- соган кобирек конил аударыныз. Жигитке бундай коп конил аудару сизге пайдалыма?