Конилди журип омир сургим келеди, отинем жауап жаз

Инкар 28.05.2012

Салеметсиз бе Кайдарова Асель Абду-Алиевна? Менин жасым 21де, арине мени жастайынан не мазалауы мумкин деп ойлайтын шыгарсыз? Менин ата-анама байланысты киындыктарым бар. Мени кишкентайымнан тастап кеткен балалар уйине, кейин есимди билмей жатып асырып алыпты.муны осе келе билдим. Осыган коне алмай журмин, отиниш кандай комегиниз бар екен?

Кайдарова Асель Абду-Алиевна

Саламатсиз бе!Окинишке орай,осындай бала кезинен ата-ажесине тастап кеткей жагдайлар бурын да жии болатын. Олар болмаса, балалар уйене де тапсыратын. Ен жакын адамдарыныз тастап кеткены оте кыин екенын билемын.Осындай куйде болганынызда сыздын сананызда кайта сол кез, ягни балалар уйинде калдырып кеткен кыз куйи, онын ешкимге керек емес, жалгыз болганы елестейды. Дегенмен, озиныздин казыр кишкентай кыз емес екенынызды тусуну керексыз. Сиз оз кушенизбен озинизге камкор бола аласыз. Сиздин ата-ананыз жасаганы адамдык козкарастан дурыс болмады,брак олардын да соган себептеры болганын  тусунизге тырысыныз. Егер де сол себептер болмаганда, олар осындай арекетке бармас еды. Оз жасынызда акыомен ойланып кориниз, балалык кезден сакталып калган окпеныз алдагы омирде тек ата-ананызбен гана емес, соны мен катар баска да адамдармен жаксы карым-катынас жасауга кедерги болады. Казыр болмаса да, алдагы уакытта оларды кешируге тырысыныз, олар сизди катты жаксы кореды, сондыктан кайта оздерине асырап алды сизди. Мумкиндиктеры болса салысымен, балалар уйинен сизди алып кетты. Сиз ер жеттиниз, енди оз бетинизше ешкимнин комегинсиз омир суре аласыз. Егер ата-ананызбен  бирге туру кыин болса, жеке шыгып туруга мумкиндик тауып кориниз. Балалык рениш пен окпенизди умыту ушин сизге психологтин комеги кажет. Сизге саттилик тилеймын!