Как побороть депрессию?

Олена 06.02.2018

Декілька місяців знаходжуся деприсивному стані, все валиться з рук, стосунки з коханим на грані провалу, на роботі проблеми, з рідними постійно конфлікти. все це починає відображатися на моєму здоров"і. хочу записатися до вас на консультацію по скайпу. буду вдячна за допомогу.

Томченко Ольга Вячеславовна

Добрий вечір! Лише зараз побачила звістку про запит. Якщо Ви хочете швидше зворотнього звязку, знайдіть мене - я маю два сайти, присутня всюди, активна і контакти теж.  Буду рада допомогти

Томченко Ольга Вячеславовна, психолог г. Тернополь