Ары калай омир сурем?

Ляззат 13.03.2013

Салеметсизбе?Мен казр амалсыз омир сурудемин осыдан 2жыл бурын бир жигитпен журдим оны жаксы кордим деп ойладым.Ол мени журип жургенде тосек катынаска тусун отинетин.Мен одан бас тарттым.Сосын онымен журмеуди шештим.Бирак 3айдан кейн онымен кайта сойлестим.Ол машина алыпты осылайша кайта журе бердик ол мен суйем деп сендирди.Акыры аягында оз ойын жузеге асырды.Одан кейн ол меннен кашкактап журди.Бир куни телефон шалды битти бари деп.Мен олгим келди оз озиме кол жумысамакшы болдым.Бирак оле алмадым осылайша уакыт оте берди.Енди ешкимди жаксы кормейм деп ойладым.Сойтип жургенде бир жиити унаттым мирине озим дружба лактырдым.Сойлесип журип мен оны жаксы корип суйип калдым.Ол мени де жаксы корди екеумиз осылайша бакытты 6ай журдик.Екеумиздин руымыз бир еди.Бир куни мени кимайтынын айтып телефон сокты.Келеси куни онын аке шешеси карсы екенин айтты биздин уйленумизге сойтип екеумиз жылап коштастык.Мен катты киналып кеттим.Ары карай олсыз омир сургим келмейд кутип журмин мен оны.......

Ляззат, омирде ар турлы жагдайлар болып турады. Сонын барин киин корип, омир сургим келмейды деп бар адамдар айтса, онда жер бетинде ешким сурмес еди. Киин жагдай адамга сабак ретинде бериледи екен. Сондыктан кандай жагдай болсада, онын шешимин табу тырысу керек. Не бывает безвыходных ситуации, из любой ситуации можно найти хороший выход или решение. Егерде озыннын кушин жетпесе, сени тусинетин жасы улкендеу адаммен акылдас. Немесе приемга жазыл. Ари субботасайын биздин офисте кыздар кездесу болып турады. Соганда келсен болады, тегин. Ананнын ак сутин калай жерге токкендей, мынадай келисссиз ойлар саган келеди.