Омирим калай болады билмимин

Гулжайнар 08.02.2013

Мен 17.11.1991жылгымын.жолдасым 09.07.1992жылгы.биз 2012жылы уйлендик.казир 8айлык балам бар.жолдасымды жаксы корем.бирак ажыраскым келеди.унеми ажырасу сози иштей кайталанай береди.неге?ажырасатындай жагдай болып жаткан жок.жолдасымнын отбасы нашар турады.мен соган уйренсе алмадым.жолдасымнан бирде ажыраскым келеди.бирде жок.омирим кызык емес.тек уйде отырам.кыз кезимдеде ешкайда кыдырмагам кызыкты омир коргем жок.достарымда аз еди.оларда казир хабарласпайды.аргы омирим калай болады билмимин.

Гульжайнар!

Ажырасатын жагдай болмай турса  - оте жаксы! Озинди урмаса, сокпаса, колын жумсамаса, ажырасудын неси керек! Сизди тусунуге болады: куни-туни уйде кишкентай баламен отырып, еш кайда бара алмай, отырган кыйин, биракта баласы бар жас айелдердин кобиси осылай омир суреди гой! Ертен баланыз оседи, колыныз босайды, оз изинизге келип, кушинизди жинап, жумыска турганнан кейин омириниз кызыкты болады. Мумкин ол уакытка дейин семьяныздын турмысы да дурысталады, акшаныз молырак  болар! Куйеунизди колдап, оган  комекши болып, бир биринизге камкор болып омир сургенге не жетер! Осынын ози кызыкты омир емес па? Суйген жарыннын касында, одан бала котерип, шеше болганга не жетеди! Гульжайнар, барынды багала, канша адамнын бундай бакытка колы жетпей жатыр!  Бул киындыктар - уакытша киындык. Мунайма, баланды багып, куйеинди шын журектен суйип бакытты бол! Болганы 21 де син гой! сонша ма неге уаимдайсын омир кетип бара жатыр деп!

Иги тилекпен

Есказина Сауле