Арым тапталды!!!

Жанар 14.05.2010

Салеметсиз бе Айгуль Жасулановна! Менин атым Жанар, жасым 24те. Биыл екинши жогаргы диплом алам.Уздик окимын. Анам мени мактан тутатын.Отбасымнын улкен кызымын.Темеки тартпаймын, арак ишпеимин. Алдыма биик максаттар койып соган жылжып келе жатыр едим омиримде киын жагдайга ушырадым. Омиримде биринши рет бир жигитке гашык болдым.Одан еш жамандык кутпеп едим.Бул жагдай (морально и физический)жанымды да танимди де катты жаралады. Ол мени март айында уйге жеткизип салам деп машинасынын ишинде зорлап кетти. Кыздык пактигимнен(девственная плева)айырылып калдым.Сол куни мен пактигиммен бирге (я себя потеряла)озимди жогалтып алдым.Оны полицияга хабарлайын деп едим, жигит мен саган уйленем деген сон арыз жазбадым. Артынан онын отбасы бар екенин кеш билдим. Бул маган екинши соккы болды. Биринши рет гинекологкка бардым, маткама закым келипти.Будан кеин катты киналдып тунимен жылап шыктым.Уакытым да акшам да судай акты.Бул туралы подругама биринши айттым. Кеин мамама айттым. Подругама айтканыма катты окинем, ол барине айтып кояма деп коркамын. Казир еки ай болды уйден шыккым келмеиди! Озименен жиркенемин, жек корем!Омирден тунилип кеттим. Енди мен пактиксиз зорланган кимге керекпин!Ары карай калай омир сурем? Мени тряпкагып кеткен жигиттен кек алгым келеди.Сиз маган психолог маман ретинде кандай кенестер берип кометесе аласыз? Жауабынызды асыга кутем! Рахмет!!!

Садыкова Айгуль Жасулановна

Здравствуйте, Жанар! Сочувствую Вам, понимаю Вашу боль и обиду. Жанар, в Вашем положении лучше обратиться к психологу, профессиональная поддержка позволит Вам отгоревать свое положение, извлечь уроки и идти дальше по жизни. Вы пишите, что кому Вы теперь нужна. Конечно же Вы встретите нормального человека, который Вас поймет и полюбит. Верьте в лучшее, а не в худшее. Всего доброго. Веры, в первую очередь, в себя! С уважение, Айгуль