Онын сезимин калай билуиме болады?

Анель 11.12.2013

Саламатсыз ба.Калайсыз?Есимим Анель,жасым - 21 де.менин сурайын дегеним бир жигитти жаксы корем.Ал онын сезимин еш тусине алмадым.Менин озин суйетинимди биледи,кейде создерине карасам мени унататындай болады,ал кейде тек жумыстас есебинде араласамыз.Мен оны кызганам жигитим болмасда.Кейде Ол менимен жакын катынаста болгысы келетинин айткан менин олай истей алмайтынымды тусиндирдим я жигитим емес журип жаткан не ушин мен онымен катынаска тусуим керек.Мен осы уакытка дейин тосек катынасына тускен емеспин.бир жагынан коркамда.Онын неге биринши кызым бол емес, катынаста болайык дегенин тусинбедим.Онын создери бойынша бари катынаста болганнан кейин шешилетиндей,онын не ойлайтынын,не сезинетинин калай билсем болад калай ойлайсыз?

Анель!

Ойл-пікірін  оте дурыс!  Жарайсын, кызым.

"Онын создери бойынша бари катынаста болганнан кейин шешилетиндей" деп жазып турсын.

Окінішке орай, кобісі жігіттерінін осындай создеріне еріп, алданып калады!

Болганы  21 жастасын. Алдында сени талай -талай кызык заттар - оку, жумыс, неше турли жана карым-катынастар -  кутіп тур!

Асыкпа, махаббаттын маселесі тек кана, озін айткандай , "тосек катынасына тускенде"  емес!

Бакытты бол, кызым.оз озінді коргап, бос созге ермей аман,  жур!

Есказина Сауле Сагиновна, психолог Актобе