Калай кеширим сурауга болады ?

Нурик 19.02.2013

мен 1 кызбен 6 жыл журдим.осы жакында мен олкызбен катты урысып калдым.Оган кайта кайта бир бала тель согып журди мен соган шыдай алмай ол баланы тауып алып,орнына койып тастадым содан сон ол менин кызыма тель согып айтты что мен оны урганымды и.т кызым мени шакырды маган айкайлап сойлей бастады,мен катты жынданым кызыма катты айкайлап тастадым машинанын ишинде ещё озим алып берген сакинаны колынан шешип алдым,енди мени ешкашанда кормисин деп,мен озим оз каламнан кетип калдым,баска каладамын барин умыту ушин.мен озим ишип шегип бастадым умыту ушин брак болмай жатыр,2 рет екеумиз сонгы рет кездестик ол сонда айтты Нурик мен сени алиде жаксы корем брак сени кешире алмайм деп ренжиме деп енди будан ари менин коз алдыма туспеши деди,мен ол кызды оз омиримнен катты жаксы корем калай кеширим сурауга болады ????

Габбасова Анаргуль Абишевна

Барин де тусындым, енды олай истемеймын деп кеширим сура,,  кыздардын коби,  кеширмеймын деп айтады, бырак ишынен кешуреге дайын болады. Мумкин сенин де кызын солай ойлайтын шыгар. Махаббат ушын, кызын ушын, осылай отыра бермей бирдеме жаса, кеширимын ал, сюрприздар жасап, гул аперып,тагы баска кыздар жаксыкоретын нарсе жаса. Ендигы проблема болганда, кызынмен сойлесып, барын озымен шешып ал, ашуланба,кыздын созине нану керек, айтпесе ол ренжийды.