Как вернуть парня?

Антоніна 22.08.2012

Мене звати Тоня і мені 18 років, в цьому році вступила в омріяний вуз, і саме по цій причині мене кинула моя кохана людина,з якою я пробула 2,5 роки. Він пояснив це тим, що я мало виділяю йому часу. Ми вже 5 місяців не разом. Правда, 3 місяці тому він активно пробував повернути відносини, але тоді я не згодилась! Зараз шкодую. Дуже важко самій,від сім"ї підтримки не отримую. Я телефонува і написала декілька смс,але він проігнорував, що мені робити?

Кайдарова Асель Абду-Алиевна

Здравствуйте, Алевтина! Я не слишком сильна в украинском, но смысл поняла. Если парень игнорирует вас, не стоит настаивать на отношениях. Если вам не нравится его поведение, просто напишите ему письмо и отправьте на его е-мейл. Опишите в нем все свои чувства по отношению к нему и свои пожелания. Потом просто ждите ответа. Если он ответит - будете действовать по обстоятельствам. Если не ответит - не стучите в закрытую дверь. Удачи Вам!