Как мне быть?

Наталія 24.09.2015

Доброго дня!З коханим знайомі 5 років.разом живемо 2,синочку рік. Ці всі роки він був просто мрією, а от десь на середині вагітності його ніби підмінили. Постійні психи без особливої причини,навіть коли йому пропоную поїсти чи чаю він нервується,говорить щось не до теми після чого мовчить. В нас навіть сварки не виходить, він мовчить ігнорує мене говориш як до рослини. Це виводить з себе. Можемо не говорити тиждень. На примирення він перший не йде. Щоб помиритись мені теж треба постаратись. Підкажіть як бути в такій ситуації ми постійно перегиркуємось.я починаю задивлятись на інших чоловіків,мене це жахає,але жити так нестерпно. Заздалегідь вдячна!

Лазаренко Ольга Владимировна

Наталія, доброго дня.

Чи не хотіли б ви спробувати з чоловіком сімейне консультування чи психотерапію? Може, запропонуйте йому такий крок і поясніть свої труднощі у спілкуванні. Якщо він відмовиться, тоді йдіть на консультаці сама, це теж допоможе краще зрозуміти себе для початку, свої особливості у спілкуванні. Страхи, злість, можливості. Знову ж таки - зможете відреагувати те напруження на консультаціях, яке скопичується вдома і краще тоді спілкуватися. Це теж зможе допомогти, навіть якщо чоловік не буде відвідувати консультації. Всі сім'ї переживають кризи. Якщо ви зможете пережити цю кризу разом із чоловіком, ваші стосунки розвинуться і перейдуть на інший рівень.

З повагою, Ольга Лазаренко.

Лазаренко Ольга Владимировна, психолог г. Луцк