Не могу себя найти

Назар 13.06.2014

мені 19 років , вчусь на стоматолога, закрив всю сесію без проблем все просто чудово , з друзями така ситуація не дуже , один друг з дівчинкою зустрічається просто пропав, другий розійшовся з дівчинкою і компанія просто ломається , а куди дутись мені тут друг , а там моя дівчина , чомусь в мене немає настрою, неможу віднайти себе , підкажіть щось , можливо мені потрібно просто виговоритись , але чесно кажучи навіть немаю кому...

Овсяник Людмила Михайловна

Назар, психолог для Вас по скайпу - как вариант.

Овсяник Людмила Михайловна, психолог Минск

Браницкая Наталия Рудольфовна

Назар, скорее всего проблема не в том, что Вы не можете себя найти, а в том, что пропала уверенность в себе, а вот почему - нужно разбираться с психологом

Кулькова Наталия Рудольфовна, психолог в Москве