Артык салмактан калай кутылам

Салтанат 07.08.2013

салеметсизбе мен 17 жастамын мед колледже 2 курста оким менде артык салмак оны калай тастауга болады мен ан айтамын сахнада жайсыз озимди ынгайсыз семизз сезинемин отнем акыл кенес беринизши!

Салтанат, арты› салмактан ›утылам десеЈіз бірнеше амалы бар. Біріншеден артык салма›тыЈ шынында да пайдасы жо› деген сенімге келсеЈіз ›андай іс Щрекет ›олдану керек  екенін оны йзіЈ білесіЈ деп ойлаимын жЩне гипнозды› емі бар ;

Хасенова Гульшат Жамилевна, психолог Кокшетау