Жолдасымды калай озгертемин?

айжан 22.02.2013

менин жасым 23те жолдасымнин жасы 29да биздин шанырак котергенимзге 5 жыл болды 2кызымыз бар бирак али кунге дейин оз басына жауапкершилик алып корген жок кунде туске дейн уйыктайды тустен кейин шай тамак сурайды ишип жеп болгасын компьютерде отырады кешке шай тамагын ишип алып жуынып сыртка шыгып кетеди содан тунги 3-4 келеди кайдан клдин деп сурасам достарыммен отырды деп жауап береди жумысы жок отбасы болганын балалары бар екенин мойындагысы келмейди али кунге дейин атам енем асырап отыр ештенени ойлап бас ауыртпайды катты киналып журмин ата анасына айтсам али жас кой балалары оскесин тусинеди дейди балалары оскенше бари кеш болама деп коркамын отинем комектесинизши озимнин ата анама айтуга кысыламын сизден комек кутем алдын-ала рахмет

Айжан, сіздіЈ жа“дайыЈыз оЈай емес. Жеке йзіЈіздіЈ кЇшіЈізбен б±ні жеЈе алмайсыЈыз деп, ойлаймын. Айжан, хат ар›ылы сізге кймегім шамалы болады. Жеке консультация“а жазылыЈыз, меніЈ телефоныма со“ыЈыз, уа›ытты белгілейік, кездесейік. Арі›арай созудыЈ ›ажеті жо›. Болаша“ыЈызды ойлаЈыз.