Как избавиться от заикания?

Deni 03.01.2013

Мені 18 років я заїкаюсь але не завжди. Коли говорю шо небудь і не думвю про шо говорю то не заїкаюсь. Як тільки починаю щось розповідать

або обяснять то вже починаю заїкаться. Або говорю щось на публіці то теж заїкаюсь. Будь-ласка підкажіть мені що робить, як правильно працювать над собою для подолання цієї проблеми?

Привіт. Думаю в тебе проблема не в заіканні, а в чомусь іншому, що викликає заікання, наприклад невпевненість в соб.і. Порадами тут складно допомогти. якщо матимеш бажання записуйся на кнсультацію, будемо працювати.