Что мне делать?

Алла 11.10.2012

Я працюю на двох роботах, мені це подобається. Але останім часом я відчуваю моральну втому. Я не можу виспатися, не можу висказатися на роботі, є потяг працювати фізично, але щось не пускає, якийсь фактор !!!!!!! не можу зрозуміти що мені робити????

Добрий день, Алла! Ну, запрос дуже цікавий. Можна сказати , я зразу все зрозуміла. Відповідь: спробуйте почути себе і хоча б собі повідомити, що саме викликає в Вас моральну втому. З повагою, Наталія.