Я недовольна собой

кристина 19.09.2013

Мені 19 років. Я студентка. Усі кажуть що дуже красива. Але мені в це не хочеться вірити ні капьі. У мене хронічна незадоволеність собою, ні зовнішністю, ні внутрішнім станом,ні навіть моім розумом як би це дивно не звучало!!! Мені таке враження що мені не везе, бо мене зурочили. У мене не має хлопця, що мене дуже засмучує, та і серйозних стосунків не було ніколи. Навіть незнаю з чим це повязано. А недавно було свято Главосіки, коли не можна нічого робити, але я прийшла з пар замоталась за буденними справами і забула про це. Тому заклала стіральну машинку. І тепер думаю, що це ще обнапричина чому мені перестало вести в житті.а сьогодні,коли в пробці перебігала дорогу невчасно перебігла перед самою машиною, у відповідь мені водій крикнув :" ти що накурена?!". Мені стало дуже обідно,невже я дійсно так з боку виглядаю. Сама розумію що це і смішно і обідно водночас. Незнаю що робити, як повернути в свій бік удачу,як полюбити себе.

Я знаю,що таких звертань як в мене буває дуже багато у вас, але прошу помогти мені. Дякую, що приділили мені часу.

Овсяник Людмила Михайловна

... як повернути в свій бік удачу,...

Посмотрите фильм на моем сайте: http://psicholog.do.am/index/filmy/0-77

...як полюбити себе...

Загляните СЮДА

Овсяник Людмила Михайловна, психолог Минск