Муж меня не любит

nazgul 21.05.2013

Саламатсиз! Меним есимим Назгул. бил 28 демин. ул кызым бар. куйеудемин.Куйеуммен 2006 да танысып 3 жыл бирге турдык.2010 да мен улыма аягым ауыр болып биз уйлендик.негизи куйеуымнын уйленгиси келмеген.мен баланы тусирип тастауга келиспедим.сонмен биз уйлендик. мен куйеуымды жаксы коремин.бырак ол мени суймейди.биз оте жиы урысамыз.меним сурайын дегеним .мен не истеймин? куйеуммен ажырасамба? оны еркине жиберембе? онда балларым шы? акесиз осеме? негизи куйеум балларын оте катты жаксы кореди! кайтсем семиямды сактап калыуыма болады?

Аубекерова Лейла Хайбидуловна

Саламатсiзбе, nazgul,

Егер ол баларын суйсе, казыр сизбен турыпжатса онда семиянызды сактау керек. Казыр копнесе жие урсады, бул суракты шешуге болады. Бир бирине кем тусты болу керек. Орысша айткандай "Надо уступать друг другу". Ол баларын суйсе онда сиздиде суйеди, бирак сизге корсетпейди, айталмайды, мункин ози тусумбейди. Еркек суймесе  баларга карамай кетебериде. Ал сизге "мени суймеди" деп, оз озинисге айтуга кою керек.

Аубекерова Лейла Хайбидуловна, психолог Алматы

Салеметсызбе Назгуль, сонда сиз екеуыныз 3 жыл бирге турганда, сиздин куйеуынызде ешкандай  журегынын сезыми болмагаыма? Аягыныз ауыр болганы ен манызды себеп болганымен ,сыз быр бала емес,тагыда екеншысын туып отырсыз. Казыргы араларынзда тусынбеушлык пайда болып турган сиякты.Озыныз айтып отырсыз,балаларын оте жаксы кореды деп, неге  сизге куйемумды босатайым ба деген ойлар келип тур? Куйеуыныз сизге кеткысы келгенын айтама,жок озинин кылыктарымен оны сездырып ,корсетып турма? Ашык сойлесып корыныз, кандай ойы бары екенын аныктаныз.Семьяны  сактагым келеды деген жагдайда, екеулерыныз  психологтын консультациясына жазылып баруга тырысыныздар, але де араларынызда быр жылылык болса,оны аргарай сондырмеуге жол беруге тырысыныздар, ал болмаган кунде де, оны да тусунуге психологтын комеге тиеды. Сау саламат болыныз.

Бекежанова Ботагоз Искракызы, психолог Алматы

Джаманкозова Билимкан Курмангаджиевна

Салеметсиз бе, Назгул. Консультацияга келиниз.

Джаманкозова Билимкан Курмангаджиевна, психолог Алматы