Как выйти из депрессии?

Ольга 25.12.2012

Після смерті чоловіка пройшло 12 днів, мій стан погіршується. Нічого не можу і не хочу робити, не можу їсти, дуже схудла, все валисться з рук. Стаються істерики. Не можу себе тримати в руках.Боюсь заходити в кімнату,все нагадує про нього, нерви здають. Мучусь. Мучу дочку, вона переживає за мене. Як виходити з такого стану. Розумію, що нічого вже не зміню, треба змиритись із втратою, але ніяк не можу вийти з того стану. Боюсь впасти в депресію. Як бути, що робити. Допоможіть.

Мартынюк Татьяна Ивановна

  Доброго дня Ольга! Для початку змініть обстановку в кімнаті де знаходився ваш чоловік його речі подаруйте комусь тобто ви маєте зменшити контакт з тим що про нього нагадує. Наступним вашим кроком має бути усвідомлення того що даної людини на даний момент біля вас немає цього можна досягнути з допомогою психолога зокрема індивідуальних консультацій. Заставте себе вийти в люди на масаж в салон краси або просто запишіться на якісь курси на початку буде складно  - це зробити, але можливо саме головне зробити перший крок далі все почне змінюватися саме собою.  Перестаньте думати як би було як би він був живий цього ви вже ніколи не будьте знати тому краще почніть щось робити для того щоб змінити своє майбутнє , а все що стосується чоловіка залиште в голові лише приємні спогади головне не зациклюйтесь на них.

Приношу свої вибачення , що прийшлось так довго чекати відповіді.

P.S. Не дозволяйте минулому керувати своїм майбутнім краще дозвольте це зробити теперішньому.