На сьогодні мені вже більше 19, але маю дуже й дуже серйозну проблему в спілкуванні. Я не можу нормально спілкуватись ні з ким, усе закінчується трагічним мовчанням. Я хочу спілкуватись, але коли справа доходить, що мене просять щось розповісти, то в мене в голові стає як порожнє, в голову зовсім нічого не приходить. Я постійно бачу, що зі мною іншим сумно і ніяково. Зі свого боку я досить розвинена людина і кругозір широкий та й намагаюсь розвиватися у багатьох напрямках, але нічого не допомагає. Для мене це найглобальніша проблема життя.
Чи можна якось вирішити цю проблему? Що зробити для того, щоб просто вільно спілкуватися, без різних таких довгих та "трагічних" мовчань?