Как выйти из комнаты?

Ярослав 20.07.2017

Доброго дня,

Я - кімнатний, друзів немаю, ніде не буваю.. І це мене тривожить. Раніше я це не так помічав, але зараз я за кордоном, далеко від дому, і всі проблеми і переживання дали про себе знати.

В компанії я не вмію себе вести, постій надімною насміхаються, тому стараюся менше де бувати, не довіряю людям і складно заводжу нові знайомства.

З дівчатами - це взагалі якийсь жах, особливо коли дізнаюсь про соціальне положення (кому ж хочеться бути з тим хто і за себе не може постояти? І сидить весь час в своїй коробці)

Занадто скований, повільний, лінивий, боюся привертати до себе увагу, залишаюся в тіні. Завжди слухаю та спостерігаю.

Таке враження, що в цьому світі я зайвий... Навіть було що думав покінчити з життям, але і на це не наважився...

Але великий мрійник, хочу йти в ногу з прогресом, є цілі яких хотів би добитися... Але в міру того що накопичилося за більш ніж 20років, стою на місці, починаю і завжди кидаю..

Не знаю як знайти себе, по-своєму вдячний цій поїздці, адже вона вказала на проблеми...

Розумію що потрібно щось з цим всім робити, але зараз сиджу в кімнаті і пишу це повідомлення, поки інші спішать жити.

Чубар Валентина Васильевна

Ярослав, доброго дня!

Так буває в деяких людей, але це зовсім не значить, що нічого не можна змінити. Можна. Особливо з допомогою певних психологічних технік можна досить швидко не просто вийти "з тіні", а й стати успішним, популярним, цікавим і насолоджуватися життям.

Якщо цей лист не просто Ваша мрія, а стійке рішення, звертайтесь, з задоволенням допоможу кардинально покращити Ваше становище.

З повагою,

Чубар Валентина Васильевна, психолог в Киеве