Как избавиться от зависимости?

Полина 23.03.2017

Здраствуйте! Вже восьмий рік поспіль я займаюся - пікацизмом. Це розпочалося під час першої вагітності, коли я перенервувалась через свого чоловіка, бо він приревнував мене до роботи. Протягом цього часу я інколи стримувала себе на 3-5 місяців,але потім знову за старе.

Цей процес розслабляє, заторможує, блокує думки і мозок, не дає тверезо оцінювати ситуацію. Робить мене агресивною і зомбованою. Я так багато речей вже зіпсувала... Я гризу клаптики тканини 100 процент поліестер. Тканина має бути цупкою, але не нитчастою. Я так втомилася від цього. Я постійно переїдаю, втомлена, маю часті головні болі і безсоння, пухнуть ноги, великий апетит.

Не знаю, що робити... допоможіть мені, будь ласка.

Чубар Валентина Васильевна

Здравствуйте, Полина!

Могу только представить Ваши чувства...

При всем моем уважении к Вам и искреннем желании помочь, из Вашего текста я могу сделать только предположения, высказывание которых только навредит Вам.

Причина зависимости всегда очень глубокая, могут меняться формы, но суть одна.

Глубина возникновения ситуации не пускает человека самостоятельно решить волнующий его вопрос.

С психологом дело сдвинется с места и при Вашем желании Вы выйдете из нее.

Выход есть.

С уважением,

Чубар Валентина Васильевна, психолог в Киеве