У меня нет друзей

Юлія 22.11.2015

Мені 21 рік. Вчусь на державному. Коли була в школі, вчителі мамі казали, що я соціально непристосована. Але я ніколи цього за собою не помічала. Донедавна. Якось одного дня, я проснулась з думкою, що у мене зовсім нема друзів, якось раніше були, і ходила гуляти, а тут нема навіть кого покликати на вихідні гуляти. Іншим разом, я помітила, що серед багатьох знайомих, мені місця нема, просто хочеться втекти, сховатись. На якійсь дискотеці, я помітила, що це зовсім не моє, я взагалі не розуміла, що там робити і що там твориться. Раніше у мене була чітка позиція: "ні алкоголю, ні курінню". Тепер мені здається, що я просто інопланетянка, я не можу ввійти в курс діла. Ще іншим разом в мене склалось враження, що всі шепчуться за моєю спиною і так не пособі і знову це бажання "втекти". Якось були друзі, але куди вони поділись? Куди всі розсіялись? Часом, мене переповнює сум.Хоча у мене є хлопець, мені страшенно одиноко.

Киселевская Светлана Владимировна

Юлія

знову це бажання "втекти"

Юлия, это проявление «способности сдерживать себя и действовать по своему убеждению: если я не буду подвергать себя опасности, то мне нечего будет бояться быть задетой».

Желательно разобраться с теми страхами, которые скрываются за этим.

«Самотерапия страха» поможет Вам сделать это самостоятельно - http://psiholog-dnepr.com.ua/terapiya-strakha

Когда страхи перестанут занимать в Вашей жизни первое место, появится уверенность и вера в свои силы.

Об этом читайте здесь: http://psiholog-dnepr.com.ua/be-your-own-therapist/diary-confidence

В помощь – авторский экспресс-курс - «Уверенность в себе. Как повысить самооценку»:

http://psiholog-dnepr.com.ua/therapeutic-group/ya-mogu

Или же - индивидуальная работа по скайпу или телефону.

С уважением, Киселевская Светлана, магистр, психолог - очно, по скайпу