Не могу его забыть

Юлія 20.02.2015

Доброго дня.Мене звати Юля,мені 17.Я вчуся в 11класі,люблю танці,рухливий спосіб життя,але з появою Влада все в моєму житті змінилося,хотілося завжди бути поряд з ним.Відмовилася від друзів і весь свій вільний час проводила з ним..Рік тому розійшлася з ним,зустрічалася три роки.Ми з ним посварилися і він пішов до іншої,але не переставав до мене дзвонити і писати мені.З ним ми часто бачилися.У наших стосунках уже був секс(в обох перши).Тому після розриву це продовжувалося.Я майже 4 місяці була у дипресії,схудла на 10кг.На весні ми майже помирилися,але через мою помилку він вернувся знову до іншої(Таня).Я поїхала до родичив і пробула там 2 місяці,впродовж цих 2місяців він мені зрідка дзвонив і писав.Поки я була там я майже забула про нього і згадувала лише тоді,коли він сам мені дзвонив.Я думала все минулосяале,коли я приїхала додому знову почалася дипресія,плачі.Не могла дивитися як він з нею.Коли пішла у школу зявилося нове захоплення,але не довго.І знову мені почав дзвонити Влад,з пропозиціями переспати і нібито помиритися.Його дівчина стала мені погрожувати і була вдарила при зустрічі,після того він сказав,що нам краще перестати спілкуватися.Мені не хотілося жити,але треба було.Я познайомилася з хлопцем і почала з ним зустрічатися.Рідко він нагадував про себе.І ось недавно,коли я розсталася з хлопцем(ізза нього ж),він почав знову писати пропонує погуляти і не тільки.Але з Танею не розстався,а далі продовжує з нею зустрічатися.Кілька ночей підряд сниться мені,я вже не витримую.Не можу нізким зустрічатися і весь час думаю про нього,скучаю.Що мені робити?Я його,мабуть,ще кохаю.А друзі і близькі мене не розуміють.Поможіть,будь ласка.

Нестеренко Тарас Владимирович

Юля, в народі говорять: "Якщо йдеш, то йди". Після кожного розриву стосунків утворюється рана, і потрібен час, щоб вона загоїлась. Але якщо рану ятрити, то зрозуміло, що вона не буде загоюватись, а навпаки буде боліти, постійно нагадувати про себе. В твоєму випадку рана болючіша тим, що твої стосунки для тебе перші. Було б краще, якби ви з Владом не спілкувались, або мінімізували спілкування. Я впевнений, що у тебе все буде добре, будуть нові стосунки, і ти будеш щасливою, але щоб народилося щось нове, потрібно закінчити зі старим, потрібно його поховати раз, і на завжди, тільки у такому випадку ти впустиш в своє життя щось нове. Іноді для цього потрібен певний час, але, як я вже згадував, треба остаточно покінчити з минулим. Часто в теорії все звучить на багато простіше, ніх на практиці, якщо в тебе виникнуть труднощі - звертайся, я допоможу пройти цей непростий відрізок твого життя. Божаю успіху!

Нестеренко Тарас Владимирович, психолог г. Полтава