Ссора с парнем

Маріна 02.07.2014

Мого хлопця звати Ігор, йому 21 рік,а мені лише 18. Зустрічатись ми почали неочікувано для всіх. Знайомі ми з дитинства та часто спілкувались в інтернеті, але ж одного разу ми зрозуміли що це вже більше ніж просто дружба. Все було дуже добре. Ми розмовляли по телефоні й переписувались в інтернеті тоді коли він був на роботі. Гуляли та проводили разом час коли він був дома. Я ніколи йому не зрджувала, та не давала підстави думати поганого про мене. Але раптом він просто зник не телефонує, не відповідає на дзвінки та смс, не відписує в неті. Нещодавно я бачила його так він сказав що все добре, щоб я не хвилювалась, сказав що позвоне як матиме час і взагалі вів себе так як нічого не трапилось. Та пройшло вже 4 дні,а він досі на звязок не виходе. Скажіть що трапилось та що мені робити???

Овсяник Людмила Михайловна

Любовь и влюбленность - см ЗДЕСЬ.  Найдите  здесь формулу любви. Делайте выводы

Овсяник Людмила Михайловна, психолог Минск