Как избавиться от страха?

дима 08.10.2013

Привіт. Я Діма , мені 21 рік ,недавно я задумався ,над тим що в мене не було як таких стосунків з дівчатами(крім як того що стосунки досягали максимум приємного спілкування поцілунків, прогулок)

Але чогось серйознішого ,наприклад зустрічатись , чи щось серйозніше небуло.

Можна сказати в голові я прокручую ,планую серйозніше, але наважитись запропонувати , чи зробити якіст кроки в напрямку стосунків чомусь не наважуюсь.

Чому ? Неможу зрозуміти..

Щодо себе я , самокритичний , можливо інколи занадто..

В голові , часто прокручую що можу не сподобатись...

І тоді виника невпевненість в наступних кроках

Поясніть в чом проблема?

Я нормальний хлопець є увлічєнія , спор і ще багато різного

Лазаренко Ольга Владимировна

Дмитро, доброго дня! Хочу сказати, що побороти страх і невпевненість самотужки може бути дуже важко. Стосунки з дівчатами - це важлива сфера життя у кожного молодого чоловіка.

Щоб стати впевненішим в собі, набути позитивної самооцінки, відчути свою цінність потрібно якийсь час працювати психологом. Запрошую вас до себе на консультацію. Дзвоніть, пишіть.

Лазаренко Ольга Владимировна, психолог г. Луцк