Я его ревную

Марія 08.08.2013

Я зустрічаюся з своїм хлопцем 4 роки. Буває, що ми сваримося по декілька разів на день .

Моя причина полягає в тому що я ревную йог до кожної дівчини з якою він спілкується або просто знайомий все йде до роставання

Підкажіть будь-ласка як з тією причиною мені впоратись щоб не розтаватись з коханою людиною?

Киселевская Светлана Владимировна

О ревности Вы можете прочитать здесь: http://www.all-psy.com/stati/detail/835/1/

С ув. Киселевская Светлана, психолог, магистр (Днепропетровск).