Не себепти бос уакытымда уйде отыргым келмейди

Жанибек 25.06.2013

жумыстан колым бос болса, айелим, балаларымнын ренжигенине карамай,уйде отыргым келмейди. Достарыммен кыдырып, кафелерге барып пиво ишкенди унатамын. Уйде отырсам, букил кызыктан калып койган сиякты боламын. Осы адеттерден арылгым келеди

Габбасова Анаргуль Абишевна

Мумкин сыздын айелинизбен араларынызда айтылмаган проблема, немесе канагатанбаушылык бар. Сол себептен сыз уйде отырмай кеткыныз кледы. Айелиниз бен сойлесып кориниз, немесе психологка келеныз.

Габбасова Анаргуль Абишевна, психолог Астана