Сызімді тани алмай журмін

Azimbek 05.03.2012

Салематсызба! Мен сызден сурайн дегеным оз озмды тани алмай журмын. Мен 1993жылгымын. Мен Астана каласына окуга тустым 2011 жылы . Анам Актауда турады. Актау каласынын тургынымыз. Мен Астанада журсем Актауга Оз уйме кеткым келеды, Анамнын , достарымнын касына . ал Актауда журсем Астана баргым келеды. Басыма турлы ойлар келеды, жаман , жаксы . Мен Актауга келдым енды Астана Кеткым келып жур. неге екенын былмим. Не ыстесем болады????

Кайдарова Асель Абду-Алиевна

Азимбек, это нормально. Потому что в начале учебы так и бывает. Называется адаптация. Через год- два, станет уже легче, потом не захотите из Астаны уезжать. Не думайте плохое, думайте о хорошем, Вы молодой у вас все получится.