Конфлікт

Галина 29.03.2010

Доброго дня.У мене в житті виникла складна ситуація і я не можу знайти з неї вихід.У мене виник конфлікт з дружиною мого співробітника-вона мене до нього ревнує.Приходила на роботу і влаштувала скандал.Але цим все не закінчилось.Ми разом вже давно не працюємо і не бачимось, але у нас є

 спільні друзіюЙого дружина всім і постійно наговорює на мене різну гидоту яку тільки можна придумати.Якщо ми з нею інколи пересікаємось то для мене це перетворюється на справжній жах.В мене враження що з ревнощів вона ладна мене вбити.Вона не упускає жодної можливості принизити мене і образити.Я просто вже не можу з цим жити.Коли хтось із знайомих говорить мені що її бачив у моїй голові виникає питання-яку нову гидоту вона вже про мене сказала.Нормально поговорити з цією людиною просто нереально.Допоможіть будь-ласка

Здравствуйте Галина. Рекомендую вам познайомиться з Законом тяжіння і, зокрема, з фільмом Secret і однойменною книгою, наприклад, на сайті http://www.liveinternet.ru/users/supersolnishco/post100653802/. Ідеї, який там викладені, можливо, допоможуть вам вирішити вашу проблему. Аналогічні проблеми та їх вирішення там показано.
    Успіхів вам.

Анастасьева Людмила Викторовна

Доброго вечора, Галина! По перше: з якого дива виникли такі ревнощі? Невже не було для цього приводу? Якщо справді не було приводу, чому Ви так реагуєте? В такому випадку правда на Вашій стороні і хай будь що, Ви впевнені, що не за що виправдовуватися!По друге: Вам так важливо бути добропорядною людиною в очах спільних друзів, але, що ж це за друзі, які вірять різним балачкам про Вас? Навпаки, друзі повинні захищати, виправдовувати Вас, якщо виноситься якась несинітниця! І останнє: навчиться захищати себе, не давайте приводу для пліток, не дозволяйте нікому втручатись в Ваше особисте життя! Вдачі!