Выбор профессии

Дмитрий 03.07.2017

Доривечiр,мене звати Дмитро,21 рiк. Проблема звучить наступним чином,я не можу дотепер обрати професiю ... i cправа в тому,що пicля закiнчення школи я проcидiв рiк вдома ,готувався до вступлення у медичний коледж,не вступив i прийшлося подати документи до коледжу на програмiста,однак за 4 днi вступив ,почав вчитись,а батькам пообiцяв,що зможу навчатись з вищою математикою,в результатi,пiдiйшла сесiя,я готувався за вечiр,вранцi пiйшов на iспит ,намагався написатиме його,але взагалi отримав 2 були канiкули два тижнi,стало все погано,у рештi я зiбрав документи,написав заяву,сиджу вдома ,зараз хочу знайти працю,щоб отримувати грошi,я сам давно хочу стати дорослим,але все не так,я вiдчуваю себе маленьким хлопчиком,всi друзi,знайомi,кажуть ,щоб я дорослiшив....допоможiть ,будь ласка,заздалегiдь дякую.....

Тарасова Екатерина Владимировна

Здравствуйте, Дмитрий.

Почитайте пожалуйста -Как выбрать професси...

Желаю удачи.

Екатерина Владимировна, Нижний Новгород, консультации по Skype