Доброго дня. Мені 16 і я вчуся в школі. По суті, я дуже соромязлива людина. Нікому не можу дати відсіч. Я завжди дуже багато переживаю. Не можу ходити по вулиці сама, тому що відчуваю себе не комфортно з людьми. А якщо все ж таки ситуація складається так, що треба вийти на двір однією, то йду низько схилив голову щоб не дивитися на людей. Я знаю, що це ненормально, але нічого не можу з собою подіяти. Я не можу спокійно йти. Кручу руки в різні сторони або ж беру телефон. Дуже хвилилююсь, хоча знаю, що цим людям не має до мене ніякого діла, але це мене не заспокоює.
Або, наприклад, у школі коли вчитель не задаволений мною і говорить повишеним тоном у класі, у мене німіють ноги, і я сама ніби відключаюсь від усього, відчуття нереальності, трясуться руки, перед очима все розпливається. Таке завжди буває коли в мене буває з кимось конфлікт. Також у мене дуже низька самоцінка. Я вже не один раз намагалася закласти у своїй голові, що я зі мною все нормально, що у мене абсолютно нормальна зовнішність. Особливо коли мені роблять компліменти, мені спочатку приємно, я дякую, але потім все по новій.
Весь вільний час проводжу дома. намагаюсь відключитись від усіх і всього за допомогою книжок та музики. У мене часто змінюється настрій. Можливо це просто підлітковий період, але в мене він може змінюватись кожну хвилину. Буває, що в один момент у мене хороший, припіднятий настрій, а в іншу хочеться плкати. А всі свої негативні емоції виплескую на батьках та бабусі. Це люди, яких я не боюся і можу грубо та, навіть, агресивно з ними поводитися.
Був такий період, що щоб справитися з цим я наносила шкоду собі. І тепер у деяких невидних місцях у мене є шрами. Досить невеликі, але вони є. Зараз я перестала це робити, але бувають моменти, що знову хочеться нанести шкоду собі. Тоді я просто тру руками шкіру до почервоніння, переважно на обличчі.
У мене постійно тривожний стан, я постійно чогось боюся. Коли мені треба щось зробити у мене апатія, і ніяк не можу себе змусити щось робити.