У меня стресс

Лера 25.02.2016

Доброго дня! Зустрічалась з хлопцем 5 місяців, потім його забрали до армії.До дмб залишилось 2 місяці. Я до нього їздила. Потім пів року ми не бачились по його переводили і не було як їхати і відпустку не давали. Ми спілкувались вк, кохаємо одне одного. 5 лютого його пусти у відпустку, він нічого мені не казав приїхав зробив сюрприз. Все було добре! Провели відпуску разом. Остані три дні взагалі не розходились завжди були разом. Казав що любить. Казав що залишати не хоче. Бо я питала його про це, бо він був якійсь засмучений. Провела на потяг, все добре було спілкувались далі вк. Говорив що любить. Потім зник нічого не сказавши.Через два дні зявився, я сказала що треба поговорити, бо я відчуваю що щось сталось.Він запитав що я хочу знати, я запитала чи він ще кохає мене так сильно як колись, він сказав що не знає.І на будь які питаня суто відповідав що він не знає. На другий день сказав що хоче розійтись. Коли я до нього дозвонилась питала що сталось він сказав щоб я не плакала просто їм сказали що після дмб їх будуть забирати до ато. Питала чи кохає то сказав що я сама все знаю. Ще сказав що він довго думав про те що робити і розійтись це найкращий вихід з цеї ситуації. Тіпа за два місяці я від нього відвикну і все. Я його довго просила зберегти наші відносини, та він казав що тема закрита і що вже все вирішив, навіть не порадився зі мною. В мене зараз стрес, я постійно плачу, мені погано, я не їм, вже дуже схудла, працювати не можу. Будьласка допоможіть. Підскажіть що робити і як впоратись з моїм станом і продовжити жити?

Главацкая Ирина Викторовна

Здравствуйте, Лера!

Парень Вас любил, любит и будет любить.
Попробуйте немного отстраниться от своих ярких переживаний по поводу его слов про отношение к Вам. Я понимаю, что это очень сложно, потому что, правда, в таких ситуациях психика выбирает менее опасное переживание.
Зона АТО - это гораздо бОльшая угроза, чем простое расставание. Сейчас Вам очень важно забыть про эгоизм влюблённой женщины и попробовать понять своего молодого человека. А ему, как минимум, очень страшно. Он сейчас абсолютно беспомощен, как любой человек, попадающий в ситуацию "без меня меня женили". Скорее всего, в его планы не входила война. Скорее всего, он хотел вернуться к нормальной жизни, к родным, друзьям и к Вам.
Как ему это пережить? - Вот именно с таким моментов в его жизни Вы сейчас и столкнулись.
Что делать? - Набраться терпения. И дать парню время для того, чтобы как-то принять эту неожиданно неприятную для него ситуацию.
Если Вы хотите быть с ним и дальше, готовы ждать его столько, сколько потребуется, то сейчас просто помните, что Вы его любите и ему очень плохо.
Когда будет желание писать ему или что-то говорить, то можно говорить только одно, прямо как мантру: " Я тебя люблю и готова тебя ждать столько, сколько понадобится". Не ожидайте ничего в ответ. Скорее всего, первое время Вы не услышите ничего приятного для себя. Дайте ему время свыкнуться с мыслью, что это не страшно - позволить Вам его любить и ждать.

С наилучшими пожеланиями,
Ирина Главацкая,
психотерапевт
г. Одесса