Куйеуиммен арамиз алыстап кетти

Б. Гулайна 25.08.2015

Саламатсызба. мен казр жийрма бес жастамин.уйде отрам.менин айтайн дегеним мен торт жыл бурын бир жигитпен суйып отан курдым.содан екы жыл котере алмадым.мен келын болып тускенде еки кайнсынылим турмистан ажраскан болып шыкты.кайним кайнсинилдерим еки жыл кунде менимен урсатин уратин.ал куйеуиммен енем кешке жумыстан келсе маган жакси сойлеп тук болмагандай журетин.шындыгын куйеуиме айтсам сенбейтин еди.сойтип журип акырында куйеуимде менимен урсысатин болди.цистит болып ауырдым.катти кыйналдым.одан кин катти ауырып калдым.белим аурды.болнитцага барсан акша кетип калатин болди деп уйден куып жеретин мамам папалар мени емдетип акеп тастайтын.сойтип жургенде куйеуым жумыста кезинде аналармен жане урсысып алдымда куйеуиме айтканым жок себеби барибир маган сенбейди.карындасы оган звандапты.сосын ол маган сразу звандап мени жер жебиниме жеткизди.кешкисин жумыстан келып жур кыдырып келемиз деди.макыл деп арам ойым жок бирге уйден шигип кеттик.каланин арги шетине бардик.содан казр келем деп кетти.содан кайтип келген жок.акшам тел.жок.кошеде калдим.биреуден тел тауып звандасам алмайди.сосин уйге звандадим.папа келип алип кетти.ертеси куни папа мен мама олардин уйине барди.имансиздар аке шешемди урып айдап жерипти.содан уйдегилер ажрасасин деп жибермей койди.сойтип жургенимде котергенимди еки айлык екенин билдим..папам алдирып таста иттен туган бала йт болат деп кунде мени урсатин.содан ойланберип кызымды мерзиминен алдын алты жарм айлык етип босанып алдым.болнитсада кизим еки ай вакумде жатти.куйеуим болса бир рет келген жок.кизим бес айлик кезинде келди.бирге жасайык деп.папалар жибермеди.папам кызга самалыда тийген жок керек емес деп жек кореди.ал алдирип таста деген кизимди баримизден коп жакси кореди.папап бар акшасин менин кизимнин емине жумсади.машинасин сатип кизим екеумизди астанага емдетуге жиберди.коз тимесин кизим оналып келатр.папам мамам немересин жакси кореди.ал куйеуим алиде бирге турайк деп жур.мен аке шешемнин бетини басип шигип кетуден коркамын.кеше куйеуым шидами таусылган сиякти арамиз ашик.мен баскасина уйленем деп урсисип калдык.не истеримди билмеймин.кизимды камкорлыгына алган аке шешемнинг айтканин истейинба алде бетерине аяк басип куйеуымен бирге турайнба.узак болып кеткен болса кеширим отинем

Салеметсизбе Гулайна,  хатынызды окип шиктым- сиздин омиринизде коп кийыншилыктар болыпты,бырак, оган адамнын озинын кемшилектеры бар екеннын корсетып тур. Алдынала сиз билген шыгарсыз, жигиттын аке шешесимен туратынын ,сол кезде ,неге сол маселены - кайда турамыз, кимммен турамыз,жок  болек турганга тырысамыз деген сурактарды озиниз де койган жоксыз. Озинизды ургызып,аке шешенизге кол котергизып , урыс керыстен отип кана ,енды еки ортада не истеринизды билмей турсыз. Куйеуынызбен кайта косылам деген ой болса, онда тек кана болек тургандарыныз каланыз. Букыл туган туускандарымен сиз турып кордыныз -одан ешкандай жаксылык болмады сизге. Уакытынызды тауып маган быр рет болса да приемга жазылып келгеныниз дурыс болар еди. Бир сагатттын ишинде коп маселеринизды шешуге тырысатынек. Хат аркылы  барын сизге айтып тусундуруге оте коп уакыт керек . Сиздын сурагыныз хат аркылы шешуге оте кийын. Сау болыныз.

Бекежанова Ботагоз Искракызы, психолог Астаны