- Опишите проблему
- Получите ответы
- Выберите лучшего психолога
- Быстрое решение проблемы
- 480 ₽ за 5 и более ответов
- Гарантия сайта
- Анонимная консультация
- от 2000 ₽ за 50 минут
- Гарантия замены психолога
Привіт ,мені дівчина призналась в любві, вона мені теж дуже подобається але я боюсь її розчарувать.. бо Мені 23 в мене ще не було серйозних стосунків з дівчатами, як і інтимних стосунків .... і мене це угнітає і придає мене невпевненості в собі , в тому щоб розпочати якісь серйозні стосунки з дівчиною, з"являються думки що я розчарую її тим що в мене в моєму віці не було серйозних стосунків і я немав інтимних стосунків, що мені робить ? бо ця невпевненість в собі уже мені надоїла, бо портить все... навіть коли я хочю зустрітись з дівчиною, то сильоно сумніваюсь що вона розчарується в мені..... Що зі мною? що мені робить?