Как помочь мужу?

кристина 18.12.2014

Мені 23 , а чололовіку моєму 33, звернула увагу на те що останім часом в мого чоловіка появилась залежнісь від психотропних речовин , через що в сімї почались сварки . Я прошу цього не робити тому що мене це дратує, людина дня на 3 зовсім мені чужа...Але все марно він знов продовжує це робити, ще й звинувачує мене в тому що це я його підштовхую до цього , бо я кожного разу створюю сварку коли бачу , що він вживав.І ще він дуже щиро говорить що не хоче цього робити...,але робить...Як мені поступити в цій ситуації? Хочу зберегти сімю , але не хочу жити з людиною яка буде вживати цю гидоту .Дякую Вам.

Кристина, доброе утро!

Вы сами заметили, что злиться и ругаться не помогают, Ваш муж всё равно употребляет психотропные вещества. Здесь важно обратиться ему самому за помощью к специалистам - наркологу, психотерапевту для того, чтобы справиться с этой привычной! Ведь он сам не очень употреблять, но делает это значит ему уже сложно справиться с ситуацией самостоятельно! Подскажите ему обратиться к специалистам, поддержите его в это и обязательно получиться преодолеть эту болезнь!

Удачи Вам и сил справиться с зависимостью Вашему супругу!

С уважением к Вам Першукова Юлия Ивановна, психолог г.Сыктывкар