Кыздык жайлы

Акмарал 09.09.2014

Саламатсызба!менин сизге кояр сурагым мен бир жигитти катты суйдим арамыз жаксы болды бир куни мен омен бир отириска барганимда ол ишип ап маган тисип салды бирак менен кан акпады ол маган сенбеди сосон кыз екениме сосон ол маган боктап еки уш рет кол котерди содан мен шыдамай арамызды уздим казир ол жигиттин баска кызы бар а мен казир баска жигиттерге жолай алмайм коркам жане де бурынгы жигитим маган тисип салганин билип бетиме басама деп коркам неге сол кезде кан акпады алде али кызбынба отинем жауап кайтарынызшы?

Акмарал салеметсизбе,сиздин хатынызды окып ,сизге сол болган жагдайды бирге талкылап корып,сырттан карагандай болайек.

Сиз озиниздын кыз екенынызды билесиз, бырак сол куны болган жагдайга карап,оз озинизге сенбей отырсыз. Ар адамнын физиологиясы айырмашлыгы болады,сондыктан сиздин айелдык  плеваныз созылган жагдайда да бузылмаганга кусайды. Оны сиз тек кана гинеколог кабинетине барып врач аркылы гана билеласыз. Ол бириншеден сизге айтатын тапсырма-гинекологка барыныз. Екиншиден- сиз неге оз озинизды жаксы кормейсиз? Жигиттын букыл жасаган сизге зорлыгына конип , тек кана онын кетып калганнына окинип отырган адамга кусайсыз. Ол сигде хаюандык жазаган жокпа? Кушпен алып отыр сизды, одан кейын жаман создерды айтып шыкты. Сонда ол жигиттын ешканадй сизге жаманшылык истегены жок болганыма? Сизге оз озиниздын мартебенызды котермесеныз, сизге тек кана осындай жигиттер гана кездеседы. Ондай болмауышын, оз озинизге сурактар коя бастаныз- мен киммын,бул омирге не ушин келдым,кандай максаттарым бар, мен оз озиме коз карасым кандай, а ол неге сондай, тагы да баска талай сурактарды кою керек.Тек сана сезиминиз оскенде, сиздын коз карасыныз озинизге озгергенде ,сиз баска жигиттермен танысасыз.Сизды силайтын, айел адамга назик жан екеннын тусунетын , ешкандай зорлык жасамайтын жигиттерды кездестыресиз. Бырак,ол ушын оз озынызден бастаныз- силауды да, оз озинизды жаксы коргендиде. Психологка бир рет болсада мумкундык тауып келгеныз жен болар еды. Сизге пайдасы коп болар еды. Сау болыныз.

Бекежанова Ботагоз Искракызы, психолог Астаны