Проблемы с родителями

Олена 05.02.2011

Мої батьки завжди сваряться. Вже довгий час такого не було. Але сьогодні батьки взбісились це було жахливо вони розмовляли на таких тонах,що я ще ніколи не чула ричали що аж хата тряслась!!!!!! навіть мама кричала дуже сильно як ніколи. Я не розумію із-за чого ми забезпечена сім*Я їздим по дорогим курортам закордон. А сьогодні бо мам не хотіла їсти ту їжу яку тато купив тато купив рибу а мама хоче їсти мясо. я теж мясо. На мою думку треба бути гнучкішим чим мама моя мама не вміє вибачатись, якось улибчиво посміятись... Так вона має роботу нижче чим тато, менше заробляє. Ну я не знаю як тата переубідити щоб він став не таким зажерливим. ГРОШІ,ГРОШІ,ГРОШІ і ще раз ГРОШІ..напевно це для ньог головне!

Овсяник Людмила Михайловна

Олена, отвечу Вам по -русски.  Родителей мы не выбираем и Ваши переживания мне понятны. Из-за всякой ерунды в семье скандал между мамой и папой - они уже просто привыкли так общаться.  Сейчас такие семейные  конфликты можно решать у семейных психологов. Для этого Ваши родители должны захотеть наладить свои гармоничные отношения и обратиться к психологу за помощью. Подскажите им это. Вы, как ребенок своих родителей пока никак влиять на них не можете, ну а информацию нужную дать им, вполне,  можно.

Удачи Вам!