Как мне быть?

Вікторія 05.06.2014

Привіт мене звати Віка мені 14 років.Вот проблемка мій хлопець занятий сексом 15 разів він дуже хоче а я іще боюся вот у мене немає груді що мені з цим робити.А якщо мама узнає то мама убє мтже даже буде до гініколога вести.ПОМОЖІТЬ МЕНІ БУДЬ-ЛАСКА Я ДУЖЕ СИЛЬНО ХОЧУ СВОГО ХЛОПЦЯ

Овсяник Людмила Михайловна

Вика - сексуальные отношения не детская игра. Если парень совершеннолетний - то ему грозить тюрьма за совращение  малолетки. Имейте это ввиду. И пока не наступила незапланированная беременность- одумайтесь и сублимируйте свою сексуальную энергию в спорт и физический труд.

Овсяник Людмила Михайловна, психолог Минск