Как поговорить с парнем?

аріна 04.05.2014

Днями мій хлопець був на святкуванні дня народження з колегами.його не було 2 дні.потім він приїхав і пішов з другом гуляти.я не знаходжу собі місця.він нічого не говорить за святкування.я тільки затронула тему то він одразу змінився в настрої.я зрозуміла що він не хоче про це говорити.може щось трапилось там.незнаю чи ми досі разом .чи щось змінилось.я боюсь заводити тему

Павловская Александра Викторовна

Здравствуйте, Арина!

1. Решите для себя ЧЕГО Вы боитесь. Очень внимательно.

2. Затем определитесь, что будете делать в случае если каждый из Ваших страхов реализуется.

3. Теперь взвесьте для себя, что для Вас хуже и лучше: сомневаться, бояться и молчать или решиться и поговорить.

Тут решение хорошее для Вас можете принять только Вы сами.

Павловская Александра, психолог, семейный психолог Новосибирск