Что со мной?

Яна 10.03.2014

Я не знаю, що зімною твориться... я не можу цілком довіритись коханій людині. у всьому я хукаю брехню.. в голові щось таке твориться... я сама напридумую, нашифрую собі 4огось страшного і му4усь.. на4е якась паранойя у мене.. мені дуже страшно. адже мені тільки 20. що робити, підкажіть будь-ласка.

мені страшно не від того що відбувається,а від того, що сама щось таке надумала. моментаами впевнена, що цього не може бути,але воно мене му4ить.

це мене просто жере з середини...

я закрилась у собі. не хо4у виходити гуляти. не хо4у спілкуватись ні з ким.. навіть з мамою. якось важко.. та і цього пояснити не можу..

зранку піду на роботу. з роботи додому.вдома підготуватись знову до роботи..і все.так і життя проходить. мені дуже страшно за себе....

у мене пропав інтерес до всього і навіть до власного життя. у мене погіршилась за останній 4ас пам"ять і я дуже зла та агресивна... псіхую до всіх.... Допоможіть будьласка, благаю

Киселевская Светлана Владимировна

Яна,  Ваш страх – это «способность избегать ситуации и объекты, воспринимаемые как опасные, затрата энергии без постановки цели».
В «Дневнике работы со страхами», познакомиться с которым Вы можете на этой странице:
http://psiholog-dnepr.com.ua/be-your-own-therapist/dnevnik-raboty-so-strakhami
приведены методы работы с ними.
Пока Вы можете попытаться самостоятельно разобраться с тем, чего Вы боитесь.
Когда страхи перестанут занимать в Вашей жизни первое место, появится уверенность и вера в свои силы.
Об этом читайте здесь:
http://psiholog-dnepr.com.ua/be-your-own-therapist/diary-confidence

С ув. Киселевская Светлана, психолог, магистр (Днепропетровск).