Не истесем болады?

Нургуль 14.01.2014

Кайырлы кун. менин койайын деген сурагым мен жигитиммен жургениме бир жылдан асты. басында мен оны катты жаксы коретинмин болашакта сонымен гана болгым келетин ол жигит ушин анамада карсы шыктым, 7 айдан кейiн ол мени сени жаксы кормеймин деп тастап кетти сосын еки ай арамыз алыстады, еки айдан кейiн ол маган кайтып келди оны жаксы коргендиктен кайтып журип бастадык сосын мен онын агентинин архивинан меним жакын курбыма соз айткан хаттарын корип калдым. сол сатте меним одан конилим калып койды кек алуды гана ойладым. казир мен оны жаксы коремин бирак болашагымды оган сене алмаймын, ол оте женил ойлайды жане енбектенгиси келмейди сондыктан болашагымды орган сенип тапсыра алмаймын не истесем болады

Биржанова Жанат Амантаевна

Каирлы кун, Нургуль! Хатынызда айтып отырсыз "казир мен оны жаксы коремин бирак болашагымды оган сене алмаймын, ол оте женил ойлайды жане енбектенгиси келмейди сондыктан болашагымды орган сенип тапсыра алмаймын не истесем болады". Бир суракка озиниз озинизге жауап беринисшы - Не ушин жаксы коресиз? Кылыктары, журыс-турысы дурыс емес болса? Консультацияга келиниз. Жанат.