Не истесем болады

гулим 26.09.2013

салеметсизбе менин жигитиммен жургениме бир жылдан асты жыныстык катынаста боламыз ол маган уйленем диди бирак казир емес унеми алдайтын сиякты оган сенбим кей жерлерде ол мени багындыргысы келеди казирден мен омен уйленгим келмиди минези жаман бирак баскага уйленсем бакытты бола аламба содан коркам не истеримди билми басым катты уй болу онай шаруа емеской калай ол жигитти оз дегениме кондире алам мени тындамаит теги басыма шыгып аласын сосын деп сыйлык та алып бермиди бирак жаксы кореди ол мени деп ойлаим.не истесем болады

Салеметсызбе Гулим, сиз жигитиныз мены жаксы кореды деп ойлаймын деп жазыпсыз. Кай онын кылыгынан, кай козге корынетын жаксы касиеттерыннен оны сыз байкадыныз? Озиниз жазып отырсыз, ол мены силамайды,минезы ауыр, ешкандай сийлык жасамайды деп, сонда  калай онын жаксы коретынын сиз байкадыныз?. Казырден араларынзда тусыныкте, быр бирынызды силагандарынызда жок екены байкалып тур, маселе куйеуге шыгу емеской,маселе, содан кейын жаксы тату татты турып кету емес пе?. Сиздын бул жигитиныз бырыншы етегынызды ашкан жигит болып турган сиякты. Сондыктан да,сиз оган катты бауыр басып кеткен сияктысыз. Кандай араларынызда жакындык болсада, отау куру ушын ол аз болады. Сизге  омиринызге келешектегы болатын осы жигитпен  асыкпай карау керек. Казырден сизды ренжитып отырган адамнан сиз кандай умит кутып отырсыз, ертен  куны, кунде жылатып отырса озинизге окиништы болады гой,соны ертеден сезип отырып, акыры соган турмыска шыкканыныз. Не босада, асыгыстык жасаманыз, озиныздын сезимизге сеныныз, адамнын журеги ешкашан алдамайды. Осы катты жазып отырганыздын озы  журегыныз толкып  уаымдап отырганызды корсетып отыр. Жасынызды жазбапсыз,меным ойым,сиз али жассыз, али де омиринизде талай жигиттер болады. Бырак,сиз оз озинизды силай бастаныз, мартебенызды томендетпеныз, ешкимге озинизды ренжутуге жол берменыз. Оз озын силаган адамды,баска адамдар да силайды. Кандай жагдай болса да сол адамнын озинен басталады. Консультацияга  баралсаныз психологка тыпты жаксы болареды сизге,коп нарсены тусынып , талай кателерден бас тартатынедыныз. Сау саламат болыныз.

Бекежанова Ботагоз Искракызы, психолог Астаны