Нужна помощь

Николай 04.11.2013

Доброго дня Юрій потрібна ваша допомога підказка я дуже хочу займатися психологією помагати людям які втратили сенс життя які мають сімейні проблеми одним словом консультантом . І я незнаю як і з чого начати куди поступити для початку і як дальше тримати карєру потрібна ваша порада .

Доброго дня! не маючи будь-якої інформації про вас можу надати лише загальну інформацію. психологами працюють люди, які мають вищу психологічну освіту (ВНЗ), або пройшли спеціальні сертифіковане навчання за конкретним напрямком надання психологічної допомоги. Бажано поєднати ці два види навчання. В інтернеті ви можете знайти багато пропозицій щодо навчання. Краще навчатись стаціонарно. І потім працювати в закладах освіти, соціальній сфері, відкрити свою справу. успіхів!

Акименко Юрий Федорович, психолог Чернигов, Skype-консультант