Мен неге баскалардан озгешемин

Aru 26.09.2013

Салеметсизбе Ботагоз Искракызы жасым жиырмада сонгы кездери омирден тунилип журмин жаман нарселер ойымнан кетер емес болашакка умтылыс жок менде мулде ештемеге кызыкпайм тек жата берсем уйктап куним отсе болды сабакка барам келем канша окысамда ойдагыдай емес сабагымда барлыгы баскаша омир сурет ал мен омирден калып койгандаймын ештемеге желание жок калай оятсам болады желаниени жакын адамдарым менен алшактап кетти жалыкты менимше досымда жок сырласатын тусинетин неге мен ондаймын туйыкпын кайда барсамда жалгыз сезинем озимди ашылып сойлеп отсамда бари оз озимен боп кетеди жалгыздыктан жалыктым катты жигитим бар ол да озгергендей ол касымда болганымен озимди жалгыз сезинем ойымды ашык жеткизе алмайм ол мени тусингии келмит ешким мени тусинбит кинанин бари озимде оз озимди багалата билмим тек жаксылык жасаим жамандык боп озиме тиеди озим адемимин бирден баурап алам кез келгенин араласа келе кашкактаит бари неге озиме сенимсиз болгансонба тусинбим озимде не ушин омир сурип жургенимди де билмим максатсыз адам адам емес дидигой менде максатта жок акшаны орынмен жумсауды билмим шаршадым озимнен озгергим келет катты комектесинизши отиниш алдын ала рахмет сау болыныз

Салеметсызбе Ару, сиздин жазып отырган жагдайыныз омиринизде  стресс алганызды байкайды. Ол психологическая травма деп аталады. Бала кезынызде болган травма ба,жок казырги студенттык кезынызде ме, оны тек кездескен кезде сизбен аныктауга болады. Адамнын омирден тунылгены, оз озинын томен санауы да сол стресска байланысты. Ишинизде талай корыныштар, жане талай  окпелерыныз бар сиякты, олар отрицательный зарядтар ретынде але де сизге озининын асерын тийгызып тур омиринизге. Сиз кай каладан екенызды былмей турмын,бырак, осы Астанадан болсаныз быр-еки консультацияга ерекше келсеныз,менын комегым сизге тиереды деп санайым. Ар адамда омиринде жаксыда, жаманда  окигалар болады, бырак олардын да басы бар аягы да бар. Сол окигалардан аманесен шыгу ушын бызде омирдык Ресурстарымыз бар,олар кей кезде жабык болган кезде ( заблокированы) сол кезде адам сондай окигалар оте кийын отеды. Сиздын омиринизде сол Ресурстар кобысы жабык болып турган сиякты,сондыктан сыз казыр омирге де озинизге де оте конылсыз карап турсыз. Орыстарда жаксы макал баремеспе: "Ар кара туннен кейын , кайтадан  азан келеды". Сизде соган сену керексыз-кандай кийын жагдайда журсенызде, озиниздын сенымизге байланысты, ертенгы куны сизге калай болсада шешым акеледы. Омириниз- ен манызды сийылык Алланын,сол ушын солл омирды  адам силау керек. Сау болыныз.

Бекежанова Ботагоз Искракызы, психолог Астаны