Как справиться с депрессией?

Оксана 14.07.2013

Я думаю що мені потрібна допомога, але ніяк не можу піти до психолога тому що думаю що мені це не допоможе. Я намагаюся завагітніти 5 місяців і поки що безуспішно, була у лікарів і вони кажуть що все добре, чекайте. Але я не можу заспокоїтися, весь час про це думаю, що призвело до того що я часто або злюся або плачу. Чоловік радить поговорити з кимось, але я не вірю що мені це допоможе, скажіть чи варто витрачати гроші і час, чи допоможе мені розмова з психологом стати спокійнішою. Буду чекати вашої відповіді.

Путь
психолога
Где психологу брать
клиентов в 2026 году
👉 Путь Психолога Телеграм
👉 Путь Психолога MAX

Здравствуйте, Оксана.

На мой взгляд, помощь психолога Вам действительно нужна. Необходимо разобраться, почему возникли такие реакции, найти ПРИЧИНУ такого внутреннего состояния. Для этого Вам надо выделить и посвятить немного времени для самой себя, для своей терапии, запастись терпением. " Чи варто витрачати гроші і час?" Вы это делаете для себя, а себя надо любить, себя надо уметь понимать и ценить.  Есть такая фраза" Познай себя и стань свободным".

С уважением, Наталья Мартынова.

Мартынова Наталья Юрьевна, психолог Хмельницкий